Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: paranoja

Server
    CLA01
    jak to poprzednik powiedział gra fajna ale nie przewidzieli tylu osób to się kurw.... pytam kto tam siedzi ?? była beta zamknięta było w miare ok jak nie byli gotowi to po co dawali bete otwarta dosłownie ( wybaczcie za wulgaryzm ) ale wkurwia mnie takie ich głupie rozumowanie ile można zganiać na bete nie ogarniacie serwerów to po cholere zaczynacie otwarta bete wiadomo że ludzi od razu przybędzie co myśleliście że po 1 graczu dziennie dojdzie bo jak więcej to nie dacie rady stuknijcie się i ogarnijcie nerwy już biora po pracy człowiek czeka by zagrać troche i ....... bo nie działa ile można .a żeby tych co tam siedza wywalili na zbity pysk i wzieli bardziej ogarnietych i w dupie mam wasze przepraszamy robimy co możemy ile można codziennie .Pozdrawiam all Graczy jak zawsze i jeszcze raz sorka za moje wywody ale mnie poniosło kolejny raz jak chce wejść na gre

Server
    CLA01
    wydawac by sie moglo ze firma z pewnymi tradycjami ktora wydala juz sporo gierek a tu takie klopsy..Jak was nie stac na otwarcie dobrego servera to nie reklamujcie tej gry ze juz dziala-ze dostep jest otwarty.
    po 10-20 razy na dzien problemy z logowaniem, zreszta to samo mieliscie swego czasu z DoC - kase zgarniac za sklepiki umiecie, a zaplacic za dobry server juz nie..
    Tragedia

Server
    CLA01
    oto nowy model taktyki finansowej... sprzedać produkt na czas... (np. odłamek 30 dni) a potem codziennie wrzucac patch... przez kilka godzin.. finalnie gracz będzie miał szczęście jak codziennie pogra przez godzinę od 2 do 3 rano ...

Server
    CLA01
    Ja nie mogę zalogować się od 3godz, tragedia dobrze że nie utopiłem kasy,

Server
    CLA01
    A na zagranicznych serwerach działa - Polska jest dalej traktowana jako klasa B lub nawet C

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2