Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: Coś dla Zdenerwowanych

Server
    CLA01

Coś dla Zdenerwowanych

Chciałbym podzielić się takim spostrzeżeniem, wielu z was notorycznie narzeka że nie może się zalogować, że wywala, są lagi, a czy wy narzekacze zdajecie sobie sprawę że jest to wersja BETA !!! Chciałbym przeczytać opinie osoby/osób które grały na zamkniętej Becie czy też się cięło itp. Oczywistym faktem jest że serwer jest przeludniony, aczkolwiek nie jest to minusem, gdyż programiści widzą dzięki temu gdzie leży problem, zrobienie w pełni stabilnej wersji gry jest kosztowne i trwa długo, ja od około roku czekałem aż będzie można w to pograć, jestem pod wrażeniem postępów choć jak widać jeszcze wiele jest do zrobienia, tak więc spokojnie krzykacze każdego z nas wywala lub nie wpuszcza, więc powiem to raz jeszcze, jest to otwarta Beta - czyli wersja TESTOWA i będzie zawierać dużo błędów, a my wszyscy jesteśmy TESTERAMI. Pozdrawiam i życzę więcej Cierpliwości

Server
    CLA01
    Hej

Testerom się płaci... a nie bierze od nich pieniążki

Ewidentnie są problemy z wydajnością gry, więc... moim zdaniem nie jest uczciwe sprzedawanie czegokolwiek w sklepiku...

Być może tak wyglądają założenia budżetowe... czasem budżet i kasa jest bezwzględnym wyznacznikiem...

--
    Pozdr.

Server
    CLA01
    Dobrze to napisał : HeroicznyHobbita .............................. a Ty ArtUla poczekaj jeszcze z rok zanim coś napiszesz
    Pozd

Server
    CLA01
    Hmm... czy testerom się płaci??? Kiedyś widziałem ofertę pracy z CdProject, owszem chcieli płacić za testy gier, ale trzeba było mieć wykształcenie wyższe informatyczne więc... Swoją drogą nikt nie każe Ci płacić to tylko twoja decyzja, a w kwestii budżetu, jest taki polski projekt gry przeglądarkowej o nazwie "Duma Szlachecka" wejdź i zobacz ile kosztuje stworzenie takiej mało wymagającej gry, to co dopiero stworzenie stabilnego H&H

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ArtUla View Post
    Hmm... czy testerom się płaci??? Kiedyś widziałem ofertę pracy z CdProject, owszem chcieli płacić za testy gier, ale trzeba było mieć wykształcenie wyższe informatyczne więc... Swoją drogą nikt nie każe Ci płacić to tylko twoja decyzja, a w kwestii budżetu, jest taki polski projekt gry przeglądarkowej o nazwie "Duma Szlachecka" wejdź i zobacz ile kosztuje stworzenie takiej mało wymagającej gry, to co dopiero stworzenie stabilnego H&H
    Wierz mi że wiem ile kosztuje praca programisty, grafika i jakie są na to potrzebne nakłady. Nie zmienia to faktu, że wypadało by spieniężać pracę na troszkę wydajniejszym sprzęcie... ew. są ewidentne błędy w założeniach i żaden mocniejszy sprzęt tu nie pomoże bo trzeba poprawić kod/strukturę... na to potrzeba czasu i testów wewnętrznych...

Niestety im większy projekt informatyczny-programistyczny tym czasem większy problem z szacunkiem budżetu... i co wtedy ? Trzeba się ratować... ....

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HeroicznyHobbita View Post
    Hej

Testerom się płaci... a nie bierze od nich pieniążki

Ewidentnie są problemy z wydajnością gry, więc... moim zdaniem nie jest uczciwe sprzedawanie czegokolwiek w sklepiku...

Być może tak wyglądają założenia budżetowe... czasem budżet i kasa jest bezwzględnym wyznacznikiem...

--
    Pozdr.
    Wszystko co napisałeś jest wbrew temu. Kto Ci do cholery jasnej każe korzystać z Item Shopu?
    W sklepie też każesz im dla ciebie płacić za to, że przyszedłeś właśnie do tego marketu?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by casualowiec View Post
    Wszystko co napisałeś jest wbrew temu. Kto Ci do cholery jasnej każe korzystać z Item Shopu?
    Hmm... a znasz inny sposób na zdobycie patentów budowlanych ? ...

Haerka's Avatar
    Server
    CLA01
    Kupić w sklepie rady za złoto.
    Dołącz do graczy pokelife! W zamian za rejestrację z mojego linku, gwarantuję pomoc A jeśli nie masz zamiaru grać, to nie bądź cham i dokarm nas!

Nekromantka Vs Głos:
    https://www.youtube.com/watch?v=616Pa2HJJMY#t=435

Khorin's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HeroicznyHobbita View Post
    Hmm... a znasz inny sposób na zdobycie patentów budowlanych ? ...
    Czyli patenty budowlane można tylko kupić za prawdziwe pieniądze?

LadySilvara's Avatar
    Server
    CLA01
    Beta czy nie Beta, to jest problem z serwerem, jego przepustowością i wydajnością. Gra stoi na serwerze dla 400? 500? przy dobrych wiatrach 600 użytkowników, a gra ich jakieś 2-2,5x tyle. NIEMOŻLIWE żeby ten serwer uniósł taką ilość graczy. Dlatego pada. Nie dlatego, że to przepełniona błędami Beta. Jej wina by była wtedy, gdyby nie było EXP po bitwie albo nie dałoby się atakować jednostkami. Wyjścia są dwa: lepsze, a) postawić grę na mocniejszym serwerze; słabsze, b) uruchomić drugi, trzeci, czwarty etc. serwer, ale już wydajniejszy.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast