Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26

Thread: Coś dla Zdenerwowanych

Stormborn's Avatar
    Server
    CLA01
    up
    Kurcze... W końcówce postu brzmisz jak Wilk z Wall Street

Niemniej co do sedna wypowiedzi i przekazu - podpisuje się w całej rozciągłości

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Cześć!

Wiele zależy od tego na jakim etapie dostęp do gry zostaje otwarty dla publiki oraz od stopnia skomplikowania gry. Gra MMHO jest grą przeglądarkową i wyszła z fazy zamkniętej bety bardzo niedawno. Cały czas usuwamy kolejne błędy i staramy się poprawić rozgrywkę, a gra jest skonstruowana w taki sposób, aby można było ją przejść bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy.

Server
    CLA01
    Witam! Primo! doładowałem konto sms i błedny kod przysłaliscie ! Drugie jakis baran admin zablokował mi czat bo mówiłem prawdę, że w chuj.. ktoś poleciał . Mało tego widi że jesem mężczyzną
    to ubliż i nazywa graczy od kobiet powiedziałem , żeby mi chuj. cmoknoł i mi czat zblokował . nie nakreślając sytuacji . Co wy za baranów tam trzymacie . ukradliście 13 pln i bana dajecie na czt dajecie! Czy to jest kur... normale zachowanie na waszym serwerze ???? Pozdrawiam Wkurwion..,. gracz PROPOLIS nick
    MARIO84

Server
    CLA01
    Jeszcze coś Jak wy tak podchodzicie do sprawy i pieniedzy to mam nadzieje , ze urząd skarbowy dobierze sie wam do tyłków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    sanepid na nich nasłać i tyle

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Cześć!

Wiele zależy od tego na jakim etapie dostęp do gry zostaje otwarty dla publiki oraz od stopnia skomplikowania gry. Gra MMHO jest grą przeglądarkową i wyszła z fazy zamkniętej bety bardzo niedawno. Cały czas usuwamy kolejne błędy i staramy się poprawić rozgrywkę, a gra jest skonstruowana w taki sposób, aby można było ją przejść bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy.
    Jak Ty śmiesz tak bezczelnie kłamać.
    Czy uważasz nas wszystkich za debili (nie jest to obraźliwe, jest to pewna ułomność / medyczne określenie opóźnienia intelektualnego... ).

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3