Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Rycerz (przystan) umiejetnosci

Server
    CLA01

Question Rycerz (przystan) umiejetnosci

Jaki kierunek Rycerza jest najlepszy albo najbardziej skuteczny ?
    Taktyka wojenna
    Atak
    Obrona
    Prawość
    Los

Ja osobiscie mam 3 skille z prawosci,Okrzyk wodza(taktyka), Zbiorowa Rozpacz(los) ,oraz 1 skill z obrony.
    i tu mam pytanie czy mój kierunek(bardziej defensywny) jest bardziej skuteczny niz offensywny (jak na te jednostki z przystani) ?

pytanie 2.
    Kawaleria czy Blask Chwaly?

Kawaleria
    ma mocniejszy atak niż Blask Chwaly ale wiem ze ona sluzy glownie do ciosow w plecy.

Server
    CLA01
    Na rycerza proponuję ofensywne drzewko, ponieważ okrzyki działają przez całą walkę + "Krzyk" z taktyki i trochę w drzewko prawości. Ofensywne drzewko daje Ci również buff do szczęścia (Heroizm), które w późniejszych fazach gry jest najważniejszą statystyką u rycerza.
    Co do drugiego pytania - zdecydowanie Blaski. Ulepszone blaski mają naprawdę genialne "Oślepienie", które pozwala z wielu bitew wychodzić bez strat. I są zdecydowanie bardziej przydatne w 4 akcie.

Server
    CLA01
    Blaski. Już w podstawowej wersji są lepsze od kawalerzystów. Jak ulepszysz je do płomieni to zrozumiesz czemu są najlepszą jednostką w grze.

Co do skilli, gram bardziej defensywnie, ale nie przekonują mnie defensywne skille, zwłaszcza, że niektóre są przekłamane (opisy się nie zgadzają). Wymaksowałem taktykę i atak, w zależności od przeciwnika używam Szarży albo Heroizmu, do tego obowiązkowo Rozkaz Wodza i czasami, gdy sytuacja tego wymaga, Okaleczenie i Rozdzierające Uderzenie. Taki zestaw skilli i wojska pozwala mi bez strat pokonywać każdego przeciwnika w grze.

Server
    CLA01
    wlasnie chcialem isc w defa bo mnie zaciekawilo to ze 20% wiecej dowet+ podwojny odwet
    gdybym polaczyl np kara+podwojny odwet+zniewaga wyszlo by nawet cos ciekawego
    ale gdy zaprosilem do walki z bossem innego rycerza zauwazylem ze ten w atak poszedl i buffy nie gasna..

i teraz pytanie mam zresetowac umiejetnosci jak TAK to prosilbym o build takiego rycka.
    Bo mam juz 1 skill w OBRONIE ze jak zatakuje wrog jednostke to jego ruch jest ograniczony do 1(nie uzywam w sumie go wole uzyc okrzyk wodza)

Server
    CLA01
    Okrzyki pozostają do końca bitwy, albo do zastąpienia ich przez inny. Dużo fajnych skilli rycerza jest niestety okrzykami, co czyni je praktycznie bezsensownymi. Tak jak chociażby Zemsta o której piszesz (+20% do odwetu), w grze nie ma informacji o tym, że jest ona okrzykiem.

Reset jest tak tani, że nie przejmuj się wybieraniem swojej ścieżki. Idź w defa, wypróbuj, dopasuj wojsko, później sprawdź atak, taktykę itd.

Server
    CLA01
    ale jak powiadacie ze okrzyki nie znikaja.. a to jest na 2-3 tury .. a ja jako Rycek za duzo Ducha nie mam(wybieram artefakty na ducha)
    Last edited by dawidpyt; 17.08.14 at 15:11.

Server
    CLA01
    Okrzyki nie znikają, ale możesz mieć aktywny tylko 1. Zarówno w ścieżce obrony, jak i w ataku, są okrzyki. Nie potrzebujesz dużo many, jako rycerz masz rzucić okrzyk i wspomagać się czarami taktycznymi. Przy wyborze artefaktów nie kieruj się tym, że dają ducha, a nie szczęście. Szczęście jest bardzo ważne. Ja mam zaledwie 215 many, ale za to często wchodzą kryty, zwłaszcza przy heroiźmie.

Server
    CLA01
    Heroizm jak najbardziej, dobry czar ale drogi. Osobiscie uwazam spowolnienie za najlepszy czar w grze, juz w h3 po zarzuceniu spowolnienia zbiorowego + taktyka dalo sie wygrac przegrane bitwy. Z tego co wiem tylko bohaterowie magii mają dostep do spowolnienia. Uwazam ze ten czar powinien byc dostępny dla wszystkich bohów, bo bardzo pomaga w expieniu i jest najlepszy do pvp

Server
    CLA01
    U rycerza najważniejsze jest szczęście, ja dobieram runę szczęścia, wartość szczęścia rośnie ponad 1000, a kryty lecą co trzeci atak. Z taką siłą żaden przeciwnik nie straszny.Ducha mam na heroizm, grupową rozpacz, a reszta na bardzo tani w manę, rozkaz wodza.Większym problemem jest znalezienie odpowiedniej ozdoby dla rycerza.

Ragroth's Avatar
    Server
    CLA01
    Kawalerowie są dobrymi tankami jakby nie patrzeć. Wszystko zależy od stylu gry.

Btw
    Quote Originally Posted by Dryblas View Post
    Blaski. Już w podstawowej wersji są lepsze od kawalerzystów. Jak ulepszysz je do płomieni to zrozumiesz czemu są najlepszą jednostką w grze.
    Są bardzo dobrą jednostką, ale nie są najlepszą w grze.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ragroth
    Przywódca Wybrańców Ashy,
    Srogi Pazur Pajęczej Królowej,

Page 1 of 2 1 2 LastLast