Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 22 of 22

Thread: Sugestia dla Ubisoft - kolejka do gry nie do logowania bez limitu

Server
    CLA01
    Może zrobimy firmie reklame na Wykopie?

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra MMH jest grą wręcz kultową, skierowaną do ludzi o pewnych preferencjach. Prawdziwi fani tej konkretnej gry będą bardziej wytrwali i może nieco bardziej wyrozumiali od "inetrnetowych oblatwaczy", którzy skaczą z gry na grę dla zabicia czasu. Może tacy się zniechęcą i będzie mniejsze przeciążenie userami? Liczę na wrzesień, jak spora liczba grających wróci do szkół. Mnie osobiście też wnerwia czasem to co się dzieje, te wszystkie lagi, bugi i często gęsto brak możliwości wejścia w rozgrywkę, ale pamiętając swoje przygody z grami w czasie rzeczywistym (gdzie gra toczy sie 24h/7 i nikogo nie obchodzi czy śpisz, pracujesz czy leżysz w szpitalu, w każdej chwili ktoś może cię tam zetrzeć z powierzchni gry w ciągu paru minut twojej nieobecności) to tutaj jestem o tyle spokojniejsza, iż jeśli nie mogę pograć TERAZ, to pogram POTEM, od miejsca w którym skończyłąm. Także, cierpliwości, cierpliwości

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3