Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Sugestia dla Ubisoft - kolejka do gry nie do logowania bez limitu

Server
    CLA01

Sugestia dla Ubisoft - kolejka do gry nie do logowania bez limitu

Aktualnie niby jest jakaś kolejka, ale wygląda na kolejkę do systemu logowania który nie wyrabia z zalogowaniem tysięcy ludzi na raz, więc aktualnie wchodzi wciaż za dużo ludzi i serwer się krztusi - tylko wchodzą stopniowo a nie wszyscy na raz - efekt jest taki jak każdy widzi: serwer co chwilę pada.

Moja sugestia:
    1. ustawić limit graczy na serwerze na taki, który nie krztusi serwera
    2. nie wpuszczać więcej graczy do gry niż ustawiony limit
    3. zrobić kolejkę do wejścia do gry
    4. ludzie z wykupionym odłamkiem 30dniowym za 30zł wchodzą przed resztą
    5. wyrzucać z serwera ludzi którzy są nieaktywni przez 10 minut
    6. wyrzucać z serwera ludzi którzy nie zakończą żadnej walki przez godzinę albo wrzucić captcha po godzinie dla wszystkich którzy nie posiadają 30dniowego odłamka.

Przewidywany rezultat:
    1. więcej ludzi zapłaci za grę (więcej kasy na lepsze serwery i content)
    2. gdy już wejdziesz na serwer to możesz grać a nie patrzeć jak to nic nie działa
    3. serwery przestaną padać

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Falrinth View Post
    Aktualnie niby jest jakaś kolejka, ale wygląda na kolejkę do systemu logowania który nie wyrabia z zalogowaniem tysięcy ludzi na raz, więc aktualnie wchodzi wciaż za dużo ludzi i serwer się krztusi - tylko wchodzą stopniowo a nie wszyscy na raz - efekt jest taki jak każdy widzi: serwer co chwilę pada.

Moja sugestia:
    6. wyrzucać z serwera ludzi którzy nie zakończą żadnej walki przez godzinę albo wrzucić captcha po godzinie dla wszystkich którzy nie posiadają 30dniowego odłamka.

Przewidywany rezultat:
    2. gdy już wejdziesz na serwer to możesz grać a nie patrzeć jak to nic nie działa
    Jak cie stać na wydawanie na pierdoły żeby innym graczom "oko zbielało" to twoja sprawa. Gra jest DARMOWA i dlaczego jedni mają byc lepiej traktowani od drugich? Jak tak to miałoby wyglądać to ja dziękuję, kpina mój drogi. W takim razie to będzie gra NA ABONAMENT normalnie.... Wyrzucać po 10 minutach? To chyba tylko dzieci regularnie dokarmine przed kompem prezez mamy beda grać, albo mężowie którym żony będą postawiać żarcie pod leniwy nos. A dleczego nie wywalać z gry gównażerii mylącej HO z biurem matrymonialnym, albo notorycznie bluzgających przekleństwami? Jak widać wolałbyś aby nawet najgorsze chamstwo w to grało byleby kaska leciała. A co z poziomem?

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Falrinth View Post

Moja sugestia:

Przewidywany rezultat:
    Jak cie stać na wydawanie na pierdoły żeby innym graczom "oko zbielało" to twoja sprawa. Gra jest DARMOWA i dlaczego jedni mają byc lepiej traktowani od drugich? Jak tak to miałoby wyglądać to ja dziękuję, kpina mój drogi. W takim razie to będzie gra NA ABONAMENT normalnie.... Wyrzucać po 10 minutach? To chyba tylko dzieci regularnie dokarmine przed kompem prezez mamy beda grać, albo mężowie którym żony będą postawiać żarcie pod leniwy nos. A dleczego nie wywalać z gry gównażerii mylącej HO z biurem matrymonialnym, albo notorycznie bluzgających przekleństwami? Jak widać wolałbyś aby nawet najgorsze chamstwo w to grało byleby kaska leciała. A co z poziomem?

Server
    CLA01
    Mówisz o "gównażerii" a nie masz 30zł na miesiąc by wydać na gierkę która zapewni relaks na cały miesiąc? Te serwery nie są darmowe i nie chodzą na wodę. A gra wciąż będzie darmowa - tyle, że dopóki będzie więcej ludzi chętnych do gry niż serwer potrafi obsłużyć to ludzie którzy zrzucają się na m.in. nowy serwer będą mieli priorytet w kolejce - tyle. Uczciwe postawienie sprawy. Twoim zdaniem lepiej żeby nikt nie płacił i by nikt nie mógł grać? Taka socjalistyczna solidarność tak? Jak Ty nie chcesz zapłacić a inni chcą to i tak mają wszyscy mieć po g*wno ale po równo?

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak mój drogi, bo taka jest prawda - dorośli ludzie z obowiazkami moze tez chcieliby sie porelaksować przy grze DARMOWEJ z założenia? Żal ci bo nie wszystcy są chętni do wyrzucania pieniędzy na gry on line? Jak ci to nie pasuje to sobie odpalaj z płyty, tam sam ze soba będziesz grał, jak ci inni ludzie przeszkadzają to nie graj w gry zespołowe. Nigdy w życiu nie wydałam złotówki na takie gry i nigdy też z tego powodu nie grało mi się gorzej. Mnie nie sponsoruje mama z kieszonkowym ani mąż ani nikt inny. Nie jestem na tyle głupia aby pchać pieniądze w takie gry, zwłaszcza w takiej fazie. Niech w takim razie wyraźnie producenci zaznaczą iż trzeba NAJPIERW wykupić jakiś "abonament" a dopiero potem można się zalogować, takie konto premium albo nie grasz. Trzeba było myśleć o tym PRZED, a nie w trakcie. A ludzie chcący szybko wskoczyć na staty i tak będą wydawać ciężki szmal, zawsze tak jest. A ci co chcą płacić i odżegnać się od tych co żal im te 30 zł to sobie załóżcie własny serwer dla vipóv i po sprawie.

Server
    CLA01
    Nie potrafisz zrozumieć, czy nie chcesz zrozumieć? Aktualnie nikt sobie nie pogra jak serwery się sypią (czyli wszystkie godziny szczytu). Wprowadzenie limitu i kolejki do serwera jest jedynym rozwiazaniem by ktokolwiek mogl grac w godzinach szczytu. A ludziom ktorzy zaplacili za grę chyba należy się większa szansa dostania się do gry gdy już jest taki limit (skoro de fakto sponsorują wszystkim grę)? A im więcej ludzi wykupi sobie 30dniowe odłamki aka konto premium, tym szybciej będzie serwer mógł obsłużyc wszystkich (więcej kasy na sprzet). To jest normalne, logiczne postępowanie. A takie "jak ja nie mogę to nikt nie powinien" jest typowo cebulowe. A jedyne co osiągną ludzie którzy się burzą na takie rozwiązanie to, to, że gra umrze, bo zagraniczny inwestor nie będzie chciał ładować więcej kasy w polskie serwery gdzie grają same cebulaki którzy za punkt honoru stawiają sobie nie zapłacić niczego.
    Last edited by Falrinth; 17.08.14 at 20:19.

Server
    CLA01
    Pomysl dobry a w dzisiejszych realiach daje 10 % szans na to ze 10% tych pieniadzy pujda na rozwoj . A w dodatku jezeli zorientuja sie ze ludzie placa chociaz gra nie chodzi to gowno dostaniemy . Nie ma zadnych sentymetow , proste . Dodam jeszcze ze przed podpisaniem umowy producent na 100% upewnil sie ze firma ta jest zdolna pokryc koszta , pieniadze sa tyle ze ich szkoda za duzo wydawac .

Server
    CLA01
    Jak producent w cos inwestuje to chce widzieć jakiś zysk. Jeśli na polski serwer pakuje się 99,9% ludzi którzy nic nie płacą i serwer pada, to po co ma stawiać drugi albo ten ulepszać, skoro za utrzymanie i obsluge serwera więcej wydaje niż mu się zwraca? Każdy kto zapłaci a gra nie będzie działać to drugi raz nie zapłaci... I tutaj jest motywacja dla producenta by rzucic wiecej kasy na serwer by ludzie placili co miesiac. Jak gdzieś interes jest nierentowny, to nikt wiecej kasy w to wrzucać nie będzie. To wina polaków, że wszystko chcą za darmo a jak juz sie pojawi cos za darmo to sie rzucaja jak na otwarcie hipermarketu w radomiu. Po prostu producentowi sie nie oplaca. Jedyne co by mu sie oplacilo to dac ten limit i wpuszczac z piorytetem klientow a reszte tylko po to by zapchac populacje serwera do maxa wydajnosci i nic ponad to.

A wtedy jak % klientów w stosunku do zapychaczy serwera by się podniosl to mogli by postawic drugi serwer z identycznym limitem i polityka wpuszczania graczy na serwer. Nikt charytatywnie rozrywki polakom nie będzie dostarczał. Jedyne co teraz denerwuje to to, że ludzie którzy zapłacili niemcom, nie mają dostępu do gry.
    Last edited by Falrinth; 17.08.14 at 21:22.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak sam sie pchasz z wywalaniem kasy to miej pretense sam do siebie człowieku. Na takich jeleniach żerują jakbyś się jeszcze nie zorientował.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Jak sam sie pchasz z wywalaniem kasy to miej pretense sam do siebie człowieku. Na takich jeleniach żerują jakbyś się jeszcze nie zorientował.
    Mylisz pojęcia. Oni "żerują" na mnie tak jak ja na nich: Ja daję kasę - oni dają rozrywkę. Natomiast Ty na przykład bierzesz rozrywkę, nie dajesz nic. Więc kto tu żeruje na kim? Najbliżej "żerowania" to jest takim jak Ty, na takich jak ja. Ale nawet tacy jak Ty dają mi też fun, bo w grze Ci co płacą często po tych co nie płacą wsiadają na konia

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast