Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 154

Thread: Reakce na nestabilní server / nefunkční hru

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lukhino2 View Post
    servr je online a pritom se nelze pripojit napise odpojeno pripojeni k servru se nezdarilo zase dost chybicek
    Take mi to nejede

Server
    CLA01
    připojení se nezdařilo ... několikrát po sobě .. jestli se to spraví tak zase nebudou fungovat bitvy mezi 20-21?

Hrozně to padá furt ... chyba 12 po každý patý bitvě .. zkoušim všechny možný prohlížeče jestli to neni někde lepší a neni. + to hází další chyby + ověření platnosti a nejsem jedinej vidim jak často se připojujou a odpojujou přátele. Když to nespadne 2 hodiny v kuse tak to je velký úspěch.

Vážně by to chtělo nějakou stabilní instalačku, hru hraju jen doma takže výhoda hrát v prohlížeči je o ničem, navíc ve full screenu to vyhodí velký černý okno s hláškou (abych stisknul esc) pokaždé když se přiblížim k horní části, to radši hraju v okně.
    Last edited by Desper; 01.08.14 at 19:45.

Server
    CLA01
    hodinu se nedá přihlásit přitom na PC vedle mě to šlape o sto šet

Server
    CLA01
    Tak u mě je už přes 1/2 hodiny i server offline, resp. nedostanu se na stránky.

Jak se tam dneska nahrnula ta omladina, tak jsem se odhlásil, ale zpátky už mě to nepustilo

Server
    CLA01
    Teď to chvíli šlo dal sem 1/3 fazi boje a pak kick a už to zase nejde... navíc si dam tu 1 fazi znova :/ (jestli to bude někdy fungovat)

Jen taková úvaha .. proč sme na serveru s polákama, kteří neumí anglicky a já polsky takže se nedomluvíme, takže hrát se s nima nedá, na global chatu nejsou jedině je potkat v pvp ale to v téhle podobě je k smíchu takže to bych taky oželil, poenta je, že poláku je na serveru jak máku a laguje a padá kvůli nim server a my z nich žádný užitek nemáme a hrát s nima taky nic moc nemůžem, čistě český server by byl lepší i když radši bych dal transfér na anglický kde bude hrát víc lidí a budou mluvit všichni stejně

Vypadá to, že 19-22h je hra prostě nehratelná. (nikoho neobviňuju jen se koukněte nahoru k Baltu
    Last edited by Desper; 01.08.14 at 20:34.

Server
    CLA01
    Už jsem chvilku ve hře a zkusil jsem i boj. Podle chatu se to asi už uklidnilo a kolem sebe zatím ani nikoho nevidím. Otázkou je, jak dlouho to vydrží?

S těmi Poláky je to takové všelijaké, s některými se dá v angličtině komunikovat. Na global chatu nejsou, ale je zajímavé, že občas se mi jejich konverzace objeví ve skupinovém chatu, byť ani jeden z nás, co ve skupině jsme, nikoho z nich nemáme připojeného

Server
    CLA01
    Německý server teď normálně funguje ..... !!!!! nám nejde ani hlavní stránka.. polákům taky ne...

No tak sem zase ve hře .. ale jako tohle neni hratelný .. dostanu kick .. pak nejde server .. když se dostanu do hry tak zas nejde chat .. pak zase kick po bitvě a furt do kola

Šel bych hrát radši na německý server ale tam i se stejnym loginem mam novou postavu a tuhle hrát nemůžu.
    Last edited by Desper; 01.08.14 at 20:54.

Server
    CLA01
    Viem a chápem že je to beta , ale vážne každý večer ked sa napojí trochu viac ludí tak padne server ?

Server
    CLA01
    Neporadíte mi? Padla mi hra a nejde se mi přihlásit a přitom brácha vedle v pohodě hraje. Ani na jeho počítači mi to nešlo.... Může se něco nějak seknout na účtu?

Server
    CLA01

hra padá a následně se nejde připojit

Tak včera jsem tu byl poprvé a dneska asi naposled. Pokud chcete vydělávat, tak se o to musíte starat a být profesionálové, což vy asi nejste. Online her je spousta, ale takhle nefunkční jsem nezažil. Neustále to padá, pak se člověk nemůže připojit. protože kod chyby 12. Prostě jděte do prdele.

Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast