Przeczytałem Regulamin gry i znalazłem to
Kiepskie wręcz chore żarty na kanałach globalnych

Gracze, którzy opowiadają kiepskie lub “chore” żarty postując na kanałach globalnych, mogą zostać zablokowani na pewien okres czasu. Blokada i długość czasu braku dostępu zostaje nadana decyzją moderatorów. A więc zwracaj uwagę na to co mówisz! To co dla Ciebie może być zabawnym żartem, może przez przypadek zranić innych użytkowników, wśród przykładów znajdą się rasistowskie żarty, niektóre tematy polityczne, choroby, itd...

Ten przepis jest bardzo nie, jasny jest brak definicji co Administracja gry rozumie przez słowo chore czy kiepskie żarty, napisaliście że rasistowskie żarty, czy żarty o chorobach są zakazane to rozumie się samo przez się. Moje pytanie brzmi co dokładne administracja rozumie przez chore żarty.
Kolejna rzecz niektóre tematy polityczne. To znaczy jakie tematy polityczne, bo tematów politycznych mam full i to powinno być sprecyzowane. Żaden z graczy nie będzie wiedział za co został ukarany, jak sobie rzuci jakiś żart polityczny i wtedy gracz będzie miał słuszne pretensje, bo nie ma napisane jakie, żarty polityczne są zakazane. Więc według mnie dobrze było by to jakoś przeradagować. Rozumiem, że nie chcecie robić jakiegoś wielkiego regulaminu robić, ale takie nie jasności powinny być eliminowane. Na marginesie powiem, że według , mnie ten akt regulaminu jest powieleniem innych aktów regulaminu, jak o zakazie rasistowskich tekstów, czy zakazie prowadzenia na czachie dysput politycznych, jeżeli są takie zakazy, samo przez się rozumie, że z tych rzeczy nie można żartować.

Taki pomysł z innej gry powinniście graczom, regulamin po wysyłać na pocztę w grze, to ich zmusi do otwracia tego listu i zerknięcia na niego.