Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 53

Thread: Nekromanta - zdolności i jednostki

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BANDOLERO View Post
    Ale jak mam nieść śmierć jak czar eksplozji kosztuje 120 many, ja opieram się na wsparciu. Po za tym Nekromancja pochodzi od słowa martwy a nie śmierć. Odsyłam do wiki. Wpisz sobie w google a dalej sam się doucz.
    Nie mam takiej potrzeby. To Ty masz problem, nie ja Jeśli nie potrafisz wykorzystać potencjału nekromanty to może zmień klasę. Zostaje Ci tylko Kleryk, ponieważ z Rycerzem Przystani, bądź Nekropolii zapewne byś sobie nie poradził i zapłakał się.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Simeonus View Post
    Nie mam takiej potrzeby. To Ty masz problem, nie ja Jeśli nie potrafisz wykorzystać potencjału nekromanty to może zmień klasę. Zostaje Ci tylko Kleryk, ponieważ z Rycerzem Przystani, bądź Nekropolii zapewne byś sobie nie poradził i zapłakał się.
    I po co dalej ciągniesz te swoją tanią gadkę nic nie wnoszącą. Ja tu tylko przedstawiłem swoją opinię ze komuś się rypło podczas opisywania Nekromanta a jakiś Harry Potter. A jak się nie zgodzisz to najwidoczniej "gówno" się znasz. Wykorzystać potencjał mogę ale gdybym chciał grac takimi czarami to myślałbym nad rycerzem a nie nad nekromantą. Rozumiesz o co chodzi?
    Dodając sztuka wojenna, atak obrona... co to są za zdolności dla nekromanty?
    Last edited by BANDOLERO; 15.09.14 at 23:41.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Poprosze o skille dla nekromaty maga na 25 lvl 13 punktow ,by maksymalnie wykozystac jego potencjal po aktualizacji
    Z gory dziekuje

Server
    CLA01
    BANDOLERO
    A wiesz , że to gra strategiczna?
    Twój bohater to jako tako generał/ dowódca nie wiem nazwij to jak chcesz. Ale każdy kto dowodzi chyba powinien wiedzieć co to sztuka wojenna(taktyka), atak, obrona.

I napisz mi jeszcze raz ,że nekromanta jest słaby(popierając to argumentami z ...).
    To wszyscy narzekają ,że rycki kijowe magowie op. ( A tu taki wyskoczy , że magiem grac sie nie da...)
    Mam necrofila i sobie radziłem/ radze bez problemów.
    Last edited by cien; 16.09.14 at 14:49.

PO90
    Guest
    Quote Originally Posted by cien View Post
    BANDOLERO
    A wiesz , że to gra strategiczna?
    Twój bohater to jako tako generał/ dowódca nie wiem nazwij to jak chcesz. Ale każdy kto dowodzi chyba powinien wiedzieć co to sztuka wojenna(taktyka), atak, obrona.
    To niby gra strategiczna, ale nie taka z prawdziwego zdarzenia. Możliwości taktyczne są w tej grze dosyć proste, wszyscy piszą tylko o jednej taktyce w summie, zmieniają się tylko nazwy czarów np z pacyfikacji i oślepienia, na odrętwienie czy całun, no i niekiedy efekt końcowy. Ta gra jest zbyt statyczna i za bardzo opiera się na czystej sile, a niekiedy zabieraniu ataku przeciwnikowi. To wszystko.
    Jako taki Atak i Obrona mi też nie pasują do nekromanty, bo co następnym razem nam wcisną w aktualizacji ? Magię światła nekro, albo zepsucie, magię mroku dla kleryka ?

Server
    CLA01
    jak już pisałem taktyka (sztuka wojenna) to było przed paczem.
    Atak obrona ?? Why not? parę skilli do tego bardzo ciekawych. ( masz tylko pare z tych skilli nie wszystkie)

I jak zauważyłem latają z jedna strategia ludzie często. A czemu ?
    Bo uważają ,że jest najlepsza widocznie.
    Znam ludzi co biegaja innymi strategiami i nie narzekają.
    Jednak taktyka polegająca na pozycjonowaniu jest rozwinięta.

PO90
    Guest
    jak już pisałem taktyka (sztuka wojenna) to było przed paczem.
    Atak obrona ?? Why not? parę skilli do tego bardzo ciekawych. ( masz tylko pare z tych skilli nie wszystkie)

I jak zauważyłem latają z jedna strategia ludzie często. A czemu ?
    Bo uważają ,że jest najlepsza widocznie.
    Znam ludzi co biegaja innymi strategiami i nie narzekają.
    Jednak taktyka polegająca na pozycjonowaniu jest rozwinięta.
    Latają z jedną strategią dla tego bo w tych herosach nie masz możliwości alternatywnego rozwoju za bardzo. A bardzo to by się przydało. Bo te zdolności wyglądają jak ten syndrom lawendowego barwnika, wszyscy są tak podobni że aż to razi w oczy.
    Co do taktyki to nie zapominaj że to pozycjonowanie jednowymiarowe, jak plansza z warcabami, możliwość ruchu jest ograniczona. Jest masa gier gdzie to pozycjonowanie jest trójwymiarowe.

Server
    CLA01
    co trójwymiarowe ? a w rzeczywistości bez samolotów i tak masz w d2.
    Bo nie robisz podkopów, Ani w górę nie dajesz ludzi żeby ich wystawić ... .
    Po za tym nawet syndromy barwników są 2 - Ten czerwony ( chyba magmowy) i lawendowy.
    No co poradzisz są to 2 które się ludziom podobają i tyle.
    Strategie masz 2 na pewno - rush i spokojnie wykanczanie pojedynczo.

PO90
    Guest
    co trójwymiarowe ? a w rzeczywistości bez samolotów i tak masz w d2.
    Bo nie robisz podkopów, Ani w górę nie dajesz ludzi żeby ich wystawić ... .
    Po za tym nawet syndromy barwników są 2 - Ten czerwony ( chyba magmowy) i lawendowy.
    No co poradzisz są to 2 które się ludziom podobają i tyle.
    Strategie masz 2 na pewno - rush i spokojnie wykanczanie pojedynczo.
    Cóż lawendowe ludziki już tak mi się mieszają w oczach , jak zebry w oczach lwa. Magmowy jest dostępny dużo później. A dla tego tyle osób ten barwnik nosi bo się go dostaje w I akcie w misji fabularnej i potem aby dostać nowy barwnik musisz go kupić.
    Rzeczywistość jest trójwymiarowa, chyba że weźmiemy pod uwagę fizykę kwantową

Server
    CLA01
    Moim zdaniem drzewko samo w sobie jest ok, magowie też mogą liznąć nieco sztuki wojennej a wojownicy magii. Zawsze tak w Heroesach było, że dało się mieć np. atak i powiedzmy magię ognia.

W kolejnych aktualizacjach można by popracować nad tym, by skille nie były zbugowane a część umiejętności zmodyfikowana (przez np. wzmocnienie czy zmianę zasięgu działania), by istniały jakieś rozsądne alternatywy. Po spełnieniu tych wymagań, dopiero można wprowadzić więcej zdolności. Nekropolis może dostać magię ziemi, a Przystań powietrze. Przykładowo.

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast