Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 58

Thread: kicha...z serwami

Server
    CLA01

Angry kicha...z serwami

rozumiem ze przeciązone ale to ze zabiera pieczeci to akurat przegicie lub jak zuzyte punty akcji czort z tym tylko tych pieczeci szkoda bo pirdziele je kupowa za kase

Server
    CLA01
    im chyba zależy żeby przestać w to grać ja juz nie mam nerwów

Azrafrael's Avatar
    Server
    CLA01
    Zostawiłem inna grę w jaką grałem od ponad roku gilidię znajomych by zagrać w Hero,a tu klapa,nie mam tyle czasu by na 1h 2-3 minuty pograć zamknąć serwer na tydzień porobić co 3eba i włączyć bez błedów,sporo ludzi się zniechęci

Server
    CLA01
    no kicha , a zapowiadala sie fajna gierka ehh, no coz trzymam kciuki ze jakos te serwy lepsze kupią

Server
    CLA01
    dokladnie chyba jeszcze raz pogram disciples i poczekam az cos sie zmieni

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    dziś przegięli pałę, ja rozumiem problemy przez 1-3 h, ale 6! w dodatku po wcześniejszej przerwie technicznej

Server
    CLA01
    chiński chłyt reklamowy macie więcej czasu by kupić coś u nich w sklepie, bo jak gracie to nie macie czasu dlatego serwery wyłączają. Mogli by po prostu limit graczy wprowadzic jak nie stac ich na lepsze serwery. człowiek wszedłby zobaczy l ze jest 2000 w kolejce i wiedziałbym ze nie ma na co czasu tracić.

Server
    CLA01
    Nie widzę potrzeby pisania nowego wątku z ciągłymi skargami na błędy serwera i na jego przeciążenie. Niestety tym zabiegiem dokładacie pracy moderatorom, którzy potem muszą sklejać pięć tysięcy wątków o tej samej tematyce. Każdy rozumie wasze zdenerwowanie faktem, że nie można grać, ale nie można o tym napisać na wątku który już istnieje? Wybaczcie mój wyskok w waszym kierunku, ale naprawdę nie potrafię tego pojąć.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by yymwonderland View Post
    Nie widzę potrzeby pisania nowego wątku z ciągłymi skargami na błędy serwera i na jego przeciążenie.
    Teoretycznie każdy błąd powinien zostać zgłoszony, (od tego służy forum "zgaszenie błędów, czyli nie te- tu masz racje) więc sądzę, że ilość tematów i tak jest mniejsza od ilości błędów związanych z tym że serwer padł. Ciekawi minie też ile różnych numerów błędów na to przeznaczyli (bo wyskakuje błąd nr.12, nr14 itd...)

Server
    CLA01
    Spokojnie to jest tylko beta po to ona jest.

Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast