Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 51 to 58 of 58

Thread: kicha...z serwami

Server
    CLA01
    ... i jeszcze jedno - niech ktoś zmieni ten idiotyczny komunikat "nie można nawiązać połączenia z serwerami - potwierdź" co ja tu qrde mam do potwierdzania, nie wiem czemu nie bangla!

Server
    CLA01
    "Chcąc zrekompensować Wam ostatnie niedogodności związane z dostępem do gry, przygotowaliśmy dla Was drobny prezent:" - "Nie mozna nawiazac polaczenia z serwerem" - i wszystko w tym temacie! STRAJK!

Server
    CLA01
    Lipa, lipa i jeszcze raz lipa.
    Nawet na głównej nie ma komunikatu, że coś nie działa.
    Kompletne olewanie graczy...już pędzę do sklepu i zostawiam swoją kasę.

Server
    CLA01
    Miałem nic nie pisać, ale nie mogę się powstrzymać. Widzę, że polityka BB oraz Ubisoftu od czasów TheSettlers Online nie zmieniła się na jotę. Wypuszczają wybrakowany produkt z tona mikrotransakcji pod sztandarem znanej serii bo wiedzą, że masa ludzi zostanie przyciągnięta przez znaną markę, a w razie problemów będą się tłumaczyć magicznym słowem "BETA". Przerabiałem to już w Settlersach. Masa problemów, bugów i brak pomysłu na samą grę. Nie chce czarnowidzieć, ale jeśli Heroes Online podzieli ich los to nie wróżę zbyt dobrej przyszłości tej grze. Jak dla mnie to po moich doświadczeniach słowo Blue Byte kojarzy się jedynie ze szczytem nieprofesjonalizmu. Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kyou View Post
    Miałem nic nie pisać, ale nie mogę się powstrzymać. Widzę, że polityka BB oraz Ubisoftu od czasów TheSettlers Online nie zmieniła się na jotę. Wypuszczają wybrakowany produkt z tona mikrotransakcji pod sztandarem znanej serii bo wiedzą, że masa ludzi zostanie przyciągnięta przez znaną markę, a w razie problemów będą się tłumaczyć magicznym słowem "BETA". Przerabiałem to już w Settlersach. Masa problemów, bugów i brak pomysłu na samą grę. Nie chce czarnowidzieć, ale jeśli Heroes Online podzieli ich los to nie wróżę zbyt dobrej przyszłości tej grze. Jak dla mnie to po moich doświadczeniach słowo Blue Byte kojarzy się jedynie ze szczytem nieprofesjonalizmu. Pozdrawiam
    dokładnie tak... zgadzam sie w 100%.. nie potrafia nic konkretnie zrobic.. konserwa konserwy konserwowej a po każdej jest tylko gorzej ...

Server
    CLA01
    ten prezent to licencja na automatyczne bitwy -ale lipa

Server
    CLA01
    The Settlers-online, Anno-online i Heroes-online. Wszystkie trzy gry dzisiaj leżą i kwiczą. Brawo dla Ubi, to chyba wszystko jeden serwer ciągnie...

Robinpl
    Guest
    ludziska to jest śmierć serwera on zniknie i niech to się stanie jak najszybciej bo to co świadczą to jest paranoja jak można byc tak nie kompetentną firmą zrobić szajs i wypuścic na rynek debilizm

Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6