Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 58

Thread: kicha...z serwami

Server
    CLA01
    Serwer UE jest juz otwaty , bardziej rozbudowany plus 60k pieczeci na start .

Server
    CLA01
    ja to powiem tak: ubisoft to jedno wielki g..wno. gram równocześnie w settlersów online, też ubisoftu i ten sam je...any problem z serwerami. co oni do k..rwy nędzy za serwery mają? stare atari przerobili? jak się dopuszcza grę do otwartej bety, to chyba trzeba być przygotowanym wcześniej na dużą ilość graczy? ubisoft to dno, szkoda, że to ta ch..jowa firma ma prawa do takich fajnych gier. ch...j wam w d... ubisoft!!!!!!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by C4sster View Post
    Serwer UE jest juz otwaty , bardziej rozbudowany plus 60k pieczeci na start .
    jaki link do tego serwera, jak fabuła taka sama i da się zalogować to można spróbować

Server
    CLA01
    W gornym lewym rogu strony glownej zmien serwer na euro . Nowe konto trzeba zalozyc , jest inne drzewko umiejetosci i wiecej przedmiotow jaki mozesz zdobyc typu zwoje mikstury itp . Reszta to samo .

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by C4sster View Post
    W gornym lewym rogu strony glownej zmien serwer na euro . Nowe konto trzeba zalozyc , jest inne drzewko umiejetosci i wiecej przedmiotow jaki mozesz zdobyc typu zwoje mikstury itp . Reszta to samo .
    Niestety z tego co widzę jest to zamknięta beta i jak na razie nie mam dostępu do UE.

A co do padających serwerów to szkoda mi graczy, którzy przepadają za całą serią a teraz zamiast pograć i wkręcać się w klimat a co za tym idzie od czasu do czasu wydać kasę, rzucają mięsem (mnie też się to zdarza). Z tego co widzę wśród znajomych coraz więcej ludzi po prostu szuka innej gry aby po pracy odstresować się nie tylko w gronie rodzinki.
    Bardzo żałuję, że te problemy się nasilają a rozwiązania jak i wiarygodnych informacji brak

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01

Server
    CLA01
    Qrde o co chodzi nie mogę wejść do gry ... ciągle mnie losuje n 1234 pozycji istoi ... o co chodzi ????

LadySilvara's Avatar
    Server
    CLA01
    Polski serwer nie działa ----> zwalmy się wszyscy na testowy (y)

Server
    CLA01
    Może i po to jest ale niestabilność serwerów zabija przyjemność z gry. Odwiedzam buffujące mnie budynki, używam run, a tu serwer pada i wszystko stracone...
    Heroesy Online są miłe dla oka i ciekawe ale nie ma dnia żeby serwer nie padł 2-3 razy.

Server
    CLA01
    Tak Dale to heroes pie@#$%&ie i mało kto będzie chciał w to grać . Beta betą ale zamiast dbać o system zarabiania na graczach , to podstawę z serwerem by zrobili. Zaraz wyjdzie jakis substytut i większość podziękuje temu babolowi . Z dnia nadzień mi sie odechciewa w to grać ,

Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast