Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 58

Thread: kicha...z serwami

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Teoretycznie każdy błąd powinien zostać zgłoszony, (od tego służy forum "zgaszenie błędów, czyli nie te- tu masz racje) więc sądzę, że ilość tematów i tak jest mniejsza od ilości błędów związanych z tym że serwer padł. Ciekawi minie też ile różnych numerów błędów na to przeznaczyli (bo wyskakuje błąd nr.12, nr14 itd...)
    Zgłoszony to co innego niż tworzenie nowych wątków by ponarzekać, że nie można wejść do gry. O to mi chodzi. Dodatkowo każdy zgłoszony błąd powinien być dobrze opisany (kiedy wyskakuje, co się po nim dzieje itp.), bo napisanie "Wyskoczył mi #12, nie mogę grać." to nie jest zgłoszenie błędu, nic nowego tym nie wzniesiemy. Co do reszty to nie mnie oceniać proporcji ilości wątków o tej samej tematyce do ilości błędów w grze. Zachęcam do pisania o błędach, ale z głową i żeby dostarczać jak najwięcej potrzebnych informacji.

Server
    CLA01
    Moja ulubiona gra. jestem tu tydzień, ale tyle wpadek z serwerami, no po prostu porażka. Chyba wytrzymam jeszcze parę tur i jak tak dalej będzie to odpadam.

Server
    CLA01

Boo2

Moja ulubiona gra. jestem tu tydzień, ale tyle wpadek z serwerami, no po prostu porażka. Chyba wytrzymam jeszcze parę tur i jak tak dalej będzie to odpadam.

Server
    CLA01
    Przynajmniej można kolekcjonować numery błędów... Niestety narzekanie na Ubisoft jest tylko częściowo uzasadnione, bo są inne serwery "o wyższym priorytecie", które mają się dobrze. Mogliby równie dobrze zamknąć ten serwer i zrobić migrację graczy na jakiś angielskojęzyczny serwer. Wtedy nikt by czasu nie tracił na logowanie i dzieciarni by ubyło. Nie trzepnęłoby ich zbytnio po kieszeniach gdyby dołożyli trochę kasy na modernizację serwerów. A jeśli wciąż im szkoda na wydatki to niech sprzedadzą fanom kody źródłowe starszych części herosów, modderzy z pewnością będą wtedy sikać z radości.

Server
    CLA01
    jeju co się dzieje z tymi serwerami....

Login - Queue

Position 1080 (10:35 estimating time 10:41 m..)

całe szczęście że to przeglądarka to można odpalić na noc i rano przynajmniej nagrodę za logowanie zgarnąć ....
    Last edited by Ancymonki; 15.08.14 at 22:43.

Server
    CLA01
    Normalnie żenada i tyle z kultowej gry zrobili sobie jajca bo to inaczej nie idzie powiedzieć, mi się tylko dwa razy udało w to zagrać bo ciągle problemy mają, żal ich

Server
    CLA01
    a ktoś wie jak usunąć konto, tylko że ja logowałem się przez face i jeśli bym mógł prosić to na priv szepta

Server
    CLA01
    Dziś otworzyłem konto na serwerze DE i o dziwo- moderatorzy- działa tam wszystko płynnie i bez jakichkolwiek błędów. Może warto pouczyć się od lepszych....

Server
    CLA01
    Że tak spytam, jak wygląda sytuacja np. na angielskim serwerze? Bo język to nie jest wielki problem, gdybym zaczął tam od nowa, w parę dni bym nabił ten 20+ level/ Na CB zajęło mi to mało czasu, potem stanąłem bo w każdej walce z bossem tracę mnóstwo woja, i błąd.

Server
    CLA01
    Z tego co widziałem to serwer ang i us jest jeszcze w zamknietej becie

Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast