Results 1 to 7 of 7

Thread: dodatkowe okno na SZEPT

Server
    CLA01

dodatkowe okno na SZEPT

Witam, nie mam pojęcia czy już była taka sugestia ale przy ilości osób piszących na głównym czacie w grze, przydałaby się dodatkowa zakładka tylko dla "szeptu" od innych graczy. Bardzo często odchodząc na kilka sekund nie można już odnaleźć informacji napisanych szeptem. Byłoby to bardzo duże udogodnienie.

Server
    CLA01
    Jestem za, bardzo dobry pomysł biorąc pod uwagę, że czat jest tak beznadziejnie skonstruowany że bije po oczach prosząc o pomoc. Dodatkowa zakładka na "szept" byłaby na pewno mile widziana biorąc pod uwagę chaos jaki się aktualnie odbywa. +

Server
    CLA01
    ja to samo, mam zalogowana gre prawie 12 godzin dziennie z czego sporo czasu nie ma mnie przy kompie i fajnie by bylo jak bym mogl zobaczyc czy ktos do mnie pisal jak bede mial czas, bo na czacie sie nie da....literki lataja tam szybciej niz w matrixie

Server
    CLA01
    Popieram pomysł w 100%! Bardzo bym prosiła o wprowadzenie takiego rozwiązania.

unpxre's Avatar
    Server
    CLA01
    No tego bardzo brakuje ja na ogół rozmawiam wtedy na gildijnym bo najmniejszy ruch, ale fajnie też by było jak można by mieć osoby czat z różnymi osobami

Server
    CLA01
    pomysł dobry ale patrząc na bałagan na głównym to i tak ludzie się chyba gubią w ilości okien , szczególnie "pomorzanie"

Server
    CLA01
    Panowie, wystarczy wejsc wtedy np na czat Gildi, nawet samemu sobie ja zalozyc, i wszystko jest jak na rece