Results 1 to 7 of 7

Thread: Grywalność

Server
    CLA01

Grywalność

Witam gdy uruchamia sie gra to strasznie długo a gdy chce przejsc z aktów to sie wiesza i musze odswierzac strone i mnie automatycznie przenosi, jeszce gdy chce wejsc do ekwipunku to sie wiesza gra ma jeszcze mnostwo bledow albo wasz serwer jest za slaby chyba ze wasze aktualizacje nie poprawiaja stanu gry, a moze poprawiaja jedno a psuja drugie

Server
    CLA01
    standard 30% grania 70% wczytywania

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Bedyn21 View Post
    a gdy chce przejsc z aktów to sie wiesza
    Sam to zauważyłem i doświadczyłem niedawno, wcześniej tego problemu nie było.
    Co do długiego uruchamiania gry, to nigdy czegoś takiego nie miałem.
    To czy to jest standard, czy nie się nie wypowiem, bo beta może sobie pozwolić na wiele i dla mnie jest to zrozumiałe. Oczywiście czasem jest to przesada, ale trzeba być wyrozumiałym.
    Pozdrawiam.

Server
    CLA01
    Mi nawet zdarzyło się, że przerwa złapała się podczas bitwy w grupie, w związku z czym bitwa została przegrana i wojsko stracone :/ Myślę, że powinni oddaać wosjko stracone w takich sytyuacjach...

Server
    CLA01
    z tym wojskiem mialem tak samo podczas bitwy szczegolnie na wyprawie

Server
    CLA01
    caly czas bledy jakies qzwa po walce jakis #12 czy chuj wie co? zróbcie cos z tymi bledami. zablokujcie przycisk start i ogarnijcie to i sami testujcie czy dziala kierowane do tworcow czy tam adminow a pozniej uruchomcie serw publicznie albo czytajcie co ludzie maja do powiezenia na forum i naprawiajcie to co wam pisza. pozdro

Server
    CLA01
    Grywalnośc to niestety tragedia. wczoraj mój bohater co kilka minut na planszy się zamrażał i czekałem aż się ruszy. Już nie wspominając o tym ile razy na godzinę od samego początku muszę się ponownie logować (odświeżać okno). Może warto wziąść zatrudnić kogoś kto ogarnie ten cały system... znam podobne gry i wiem że można.